BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Sport

Spanja/ Torres: Nuk e meritonim eliminimin, luajtëm kundër 12 vetëve

Spanja/ Torres: Nuk e meritonim eliminimin, luajtëm kundër 12

Ferran Torres e ka përjetuar shumë keq eliminimin e Spanjës nga Kupa e Botës. Sulmuesi i kombëtares iberike, i cili është njëkohësisht edhe “dhëndri” i trajnerit Luis Enrike, ka lëshuar akuza të forta për gjyqtarët e duelit ndaj Marokut. 120 minutat përfunduan në barazim pa gola, ndërkohë që Maroku u kualifikua falë penalltive. 22-vjeçari i Barcelonës, nuk është pajtuar aspak me gjykimin e argjentinasit Fernando Rapallini në prononcimin pas ndeshjes. “Jam i trishtuar për humbjen, nuk e meritonim eliminimin. Nuk ia dolëm t’i konkretizonim rastet e krijuara, por ndihem shumë krenar për skuadrën, nga lojtari i parë te trajneri. Nuk më pëlqen të ankohem, por kishte raste kur u përballëm me 12 kundërshtarë”, deklaroi Torres. Lojtari ofensiv realizoi dy gola në Botërorin e tij të parë, ndërkohë që Spanjë fitoi vetëm një nga katër sfidat e zhvilluara në Katar 2022: atë ndaj Kosta Rikës (7-0) përballje ku Ferran Torres shënoi dy herë.