BREAKING NEWS

E rëndë në Laç/ Makina përfundon në përrua, zbardhet çfarë ka ndodhur me dy vajzat e reja që ishin brenda automjetit. Dalin pamjet e rënda

E rëndë në Laç/ Makina përfundon në përrua,
x
BREAKING NEWS

300 mijë trupa të NATO po përgatiten të zbarkojnë në “oborrin” e  Vladimir Putinit, fillon plani anti-rus në kufirin lindor për të shkatërruar Rusinë, rrezik total lufte

300 mijë trupa të NATO po përgatiten të zbarkojnë
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet nga marrëveshja Kosovë-Serbi, përplasje të forta në të dyja vendet, jepet alarmi në Beograd: Vuçiç i hapi rrugë planit për të krijuar “Shqipërinë e madhe”

Zbardhen detajet nga marrëveshja Kosovë-Serbi, përplasje të
x
BREAKING NEWS

Kërkon uljen e dënimit në 1.6 vite burg, ja çfarë ndodhi sot në Gjykatë me Saimir Tahirin

Kërkon uljen e dënimit në 1.6 vite burg, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Familjarët e Vis Martinajt përfundojnë në GJKKO, çfarë pritet të ndodhë

Familjarët e Vis Martinajt përfundojnë në GJKKO,
x
BREAKING NEWS

Qëndron në qeli për aferën e inceneratorëve/ Ish-zyrtari i lartë bën lëvizjen urgjente. Zbardhet vendimi më i fundit

Qëndron në qeli për aferën e inceneratorëve/
x
BREAKING NEWS

Arian Çani del me deklaratën tronditëse: Mos hyni në çdo lokal, ja ku është vendi i ndalur për të pirë kafe në Tiranë, aty jetojnë vrasësit

Arian Çani del me deklaratën tronditëse: Mos hyni në
x
BREAKING NEWS

“Punësim në shpi bari, trafikim njerëzisht drejt Anglisë”/ Si shqiptarët po e kthejnë TIK Tok në një dark Web duke joshur edhe bandat kriminale

“Punësim në shpi bari, trafikim njerëzisht drejt
x

Sport

Sporti në zi/ Ndahet nga jeta në moshën 25-vjeçare ylli i futbollit, zbardhen dyshimet e para

Sporti në zi/ Ndahet nga jeta në moshën 25-vjeçare ylli i

Jessie Lemonier, një ish-lojtar i Detroit Lions, është ndarë nga jeta në moshën 25-vjeçare. Këtë lajm të hidhur e ka bërë të ditur ish-skuadra e tij të enjten, por detaje për shkakun e vdekjes nuk janë bërë ende të ditura.

Sporti në zi/ Ndahet nga jeta në moshën 25-vjeçare ylli i

“Jemi të tronditur dhe të pikëlluar kur mësuam për vdekjen e ish-lojtarit tonë të Detroit Lions, Jessie Lemonier. Jessie ishte një shok skuadre model dhe një djalosh i ri që u largua shumë shpejt. Mendimet dhe lutjet tona janë me familjen dhe miqtë e tij gjatë kësaj kohe të vështirë”, është shprehur klubi.

Agjenti i Smith, ka zbuluar për “ESPN” se atleti i ri ishte në pritje të një fëmije me të dashurën e tij. Jessie filloi karrierën e tij në NFL me Los Angeles Chargers në vitin 2020. Ai u bashkua me Detroit Lions një vit më vonë.