BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Sport

Sporti në zi/ Ndahet nga jeta trajneri i njohur shqiptar, gazetari jep lajmin e hidhur: U prehsh i qetë mik! (EMRI+FOTO)

Sporti në zi/ Ndahet nga jeta trajneri i njohur shqiptar, gazetari jep

Gazetari Shpëtim Zinxhiria ka dhënë një lajm të hidhur në rrjetet sociale. Ai njofton se është ndarë nga jeta trajneri i njohur i ekipit të ‘Tomorrit’, Guxim Mukli.

“Lajm i trishtueshëm  për qytetin e Beratit dhe Ekipin e Tomorit.

Kete lajm te hidhur e mesova nga tv Berat i cili e ka publikuar ne rrjetet sociale.

Është ndarë nga jeta miku ynë i nderuar GUXIM MUKLI, trajneri LEGJENDAR i Tomorit te viteve 70-80'.

Ai jetonte ne Athinë

Gjejmë rastin t'u shprehim ngushëllimet më të sinqerta, familjarve, miqve dhe kolegeve te tij.

U prehsh i qetë mik...ne qetesine e perjetshme.”, shkruan gazetari Shpëtim Zinxhiria.

Sporti në zi/ Ndahet nga jeta trajneri i njohur shqiptar, gazetari jep