BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Sport

Sporti në zi/ Ndërron jetë në moshë të re ylli i futbollit, dyshohet se u vra në një...

Sporti në zi/ Ndërron jetë në moshë të re ylli i

Një lajm tragjik vjen nga Anglia. Futbollisti 23-vjeçar Kodi Fisher, u godit me thikë për vdekje në një klub nate, në pistën e vallëzimit në Birmingham.

I riu doli në qytet për t’u argëtuar, por kjo ditë festive për të u shndërruar në një ngjarje të kobshme.

Sporti në zi/ Ndërron jetë në moshë të re ylli i

“Na thyen zemrat. Unë kam humbur mikun tim më të mirë, të familjes time dhe kërkojmë privatësi dhe respekt në këtë kohë të tmerrshme”, shkroi familja e Kodit.

Futbollisti i ndjerë ka qenë edhe pjesë e Akademisë së Birmingham, dhe gjithashtu ishte në prova me ekipin Ualsall.