BREAKING NEWS

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat tronditëse: Si më “shiti” mua dhe Edi Palokën tek ambasada! Lulzim Basha do të arrestohet nëse shkon në këtë vend...

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6 kandidatët e mundshëm për 6 marsin

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje
x
BREAKING NEWS

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe dëbore gjatë natës (Zonat e prekura)

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe
x

Sport

Sporti në zi/ Po festonte golin e fitores në minutën e 92-të, ndërron jetë trajneri i njohur (VIDEO)

Sporti në zi/ Po festonte golin e fitores në minutën e

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në Egjipt, ku trajneri i Magd, Adam El-Selhedar është ndarë nga jeta, pas një sulmi në zemër, duke mos iu bërë ballë emocioneve të forta të shënimit të golit në minutën e 92-të të ndeshjes kundër Al Zarqa.

Ndeshja u zhvillua për divizionin e dytë të kampionatit egjiptian dhe Adam El-Selhedar nuk e duroi dot emocionin.

Në minutën e 92-të skuadra e tij shënoi për të marrë fitoren ndaj Al Zarkës me 1-0, por pak sekonda pas festimeve të furishme ai u rrëzua nga një atak në zemër.

Trajneri El-Selhadar, i cili u dërgua menjëherë në spital, nuk mundi të shpëtonte.

Në klubin El Magd është shpallur tri ditë zie dhe lojtarët janë lejuar. Është shtyrë edhe ndeshja e radhës e klubit.