BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Sport

Sporti shqiptar në zi/ Ndahet papritur nga jeta kampioni 44-vjeçar (EMRI+FOTO)

Sporti shqiptar në zi/ Ndahet papritur nga jeta kampioni 44-vjeçar

Një lajm i trishtë ka ardhur për sportin shqiptar. Është ndarë papritur nga jeta në moshën 44-vjieçare kampioni i suksesshëm i aeronautikës, Hizdri Gubetini. Miqtë thonë se ai vdiq krejt papritur dhe se nuk vuante nga asnjë problem shëndetësor.

44 vjeçari së fundi ishte shumë i suksesshëm në garat e parashutizmit në arenën ndërkombëtare, duke u radhitur si i 17-ti në botë.

Sporti shqiptar në zi/ Ndahet papritur nga jeta kampioni 44-vjeçar

Hizdriu ishte instruktor, sportist i dalluar e kontribues i madh në fushën e tij.

Sivjet ai e mundësoi fluturimin me parashutë të aktores së njohur kosovare, Melihate Qena.

Vdekja e Gubetinit nxiti reagimin e kolegëve e sportdashësve, ndërsa familja, miqtë dhe Federata Aeronautike të Kosovës u ngushëlluan edhe nga kryetari i Komitetit Olimpik të i Kosovës, Ismet Krasniqi.