BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Sport

Sportistja shqiptare dhe babai i saj rezultojnë me koronavirus

Sportistja shqiptare dhe babai i saj rezultojnë me koronavirus

Koronavirusi vijon përhapjen me shpejtësi në të gjithë botën. Shtetet janë paralizuar dhe situata duket kaotike në shumë vende.

Së fundmi, pozitive me këtë virus ka rezultuar edhe boksierja kosovare, Fabiana Bytyqi, kampione bote në “WBC”.

Lajmi është konfirmuar nga vetë babai i boksieres, i cili është shprehur për “Kosova Boxing” se ai së bashku me vajzën e tij kanë rezultuar pozitivë me Covid-19.