BREAKING NEWS

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është presidenti i ri i Turqisë

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me deklaratën e fundit për Gert Shehun

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me
x
BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x
BREAKING NEWS

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit, përfundon akti i ekspertimit për Gerti Shehun, ja kërkesa e papritur e Prokurorisë

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit,
x

Sport

SUPERIORE/ Java e 25-të ngre siparin, mësoni tre sfidat e ditës së sotme

SUPERIORE/ Java e 25-të ngre siparin, mësoni tre sfidat e ditës

“Abissnet Superiore” luan javën e 25-të të saj, me tre duele interesante ditën e sotme.

Në orën 13:00, Kastrioti pret në Kamzë Teutën. Skuadra e Çelës ndodhet në vendin e fundit në renditje dhe kërkon menjëherë kthesën në mënyrë që t’ia dali të mbijetojë. Nga ana tjetër, durrsakët duket se i kanë hedhur sytë nga Europa, duke lënë pas për momentin luftën për mbijetesë.

Po në këtë orë, Kukësi pret në shtëpi Bylisin. Të dyja skuadrat ndodhen në luftë për mbijetesë dhe për këtë arsye tre pikët shihen si detyrimi i vetëm.

Në orën 16:00, në stadiumin “Niko Dovana” luhet sfida Erzeni-Egnatia. Shijakasit nuk fitojnë në kampionat prej 5 ndeshjes dhe duket se kanë lëshuar shumë terren në garën për Europë. Nga ana tjetër, ekipi i Edlir Tetovës po kalon një formë mjaft të mirë dhe tani mund të quhet si një pretendent për titull.