BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Sport

Supersfida Chelsea – Liverpool, publikohen formacionet zyrtare

Supersfida Chelsea – Liverpool, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të super ndeshjes ndërmjet dy gjigantëve të kampionatit anglez, Chelseat dhe Liverpoolit.

Të dy skuadra kanë nga tre pikë në renditjen tabelare pasi vijnë nga fitoret e tyre në xhiron e parë dhe sonte synojnë të vazhdojnë me të njëjtin sukses.

Ndeshja starton nga ora 17:30 dhe këto janë formacionet zyrtare: