Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Surpriza në prag të ndeshjes Shqipëri-Moldavi, kush është i ftuari special i kombëtares (Foto)

Postuar: 11/06/2019 - 20:16

Na ndan vetëm një orë nga ndeshja mes Shqipërisë dhe Moldavisë, e vlefshme për eleminatoret e Euro 2020-të. Edhe mesa duket i ftuari special i kësaj ndeshje është futbollisti i Arsenalit dhe njëkohësisht i kombëtares zviceriane Granit Xhaka.

Ai ka ardhur jo vetëm për të mbështetur kombëtaren shqiptare, por edhe vëllain e tij, Taulant Xhakën.

Së fundmi, Xhaka ka dhënë lajmi se do të bëhet baba shumë shpejt.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/06/2019 - 07:32

Paris San Zhermen është një prej klubeve më të pasura në Europë.

Postuar: 20/06/2019 - 07:31

Këshilli i Arbitrazhit Sportiv të Lozanës (CAS), nuk do të marrë një vendim përfundimtar për Skën

Postuar: 20/06/2019 - 07:29

Kukësi do të luajë në turin e parë paraeliminator të Ligës së Europës me skuadrën hungareze të De

Postuar: 19/06/2019 - 07:29

Në Europë të korruptuarve u vihen prangat në duar.

Postuar: 19/06/2019 - 07:28

Tirana po shndërrohet në skuadra më e suksesshme në tregun e kësaj vere.

Postuar: 19/06/2019 - 07:26

Partizani dhe Kukësi do të kenë një short shumë të vështirë në Europë dhe do ta kenë tepër të vës

Postuar: 18/06/2019 - 16:44

Shorti i Europa Leagues u hodh në Nyon të Zvicrës sot prej orës 15:30.