BREAKING NEWS

Gazetari zbardh detaje të reja për autorët e sulmit ndaj Top Channel: Janë ndihmuar nga persona të tjerë

Gazetari zbardh detaje të reja për autorët e sulmit ndaj Top
x
BREAKING NEWS

Janë drejt përfundimit, gazetari Hoxha zbërthen dosjet që do të përvëlojnë politikën shqiptare: Shumë shpejt do të ketë lëvizje të forta

Janë drejt përfundimit, gazetari Hoxha zbërthen dosjet që do
x
BREAKING NEWS

Gazetari zbulon detaje nga sulmi ndaj Top CHannel: Ishin 3 atentatorë. Ja lëvizja e autorëve para se të qëllonin

Gazetari zbulon detaje nga sulmi ndaj Top CHannel: Ishin 3 atentatorë. Ja
x
BREAKING NEWS

"Diku kërciti dajaku në mbledhje në 1 të natës", Berisha tregon të vërtetat e thirrjes së kandidatëve në SPAK : U zgjodhën nga padrino i mafies më të fuqishme në Europë

"Diku kërciti dajaku në mbledhje në 1 të
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço zbulon detajet e para nga sulmi ndaj Top Channel pak pas mesnate: Ka lidhje me...

Ervin Karamuço zbulon detajet e para nga sulmi ndaj Top Channel pak pas
x
BREAKING NEWS

Sulmi i rëndë ndaj Top Channel/ Gazetari i njohur reagon me tone të ashpra: Ministri Bledi Çuçi duhet të vendoste gishtin

Sulmi i rëndë ndaj  Top Channel/ Gazetari i njohur reagon me tone
x
BREAKING NEWS

Kolegji Zgjedhor rrëzon ankimimin e bërë nga Berisha, reagon analisti dhe tregon arsyen e vërtetë të përçarjes së PD-së

Kolegji Zgjedhor rrëzon ankimimin e bërë nga Berisha, reagon
x
BREAKING NEWS

Kolegji Zgjedhor i jep goditjen e radhës Berishës

Kolegji Zgjedhor i jep goditjen e radhës Berishës
x

Sport

Tashmë zyrtare, kombëtarja e njohur siguron "Play-Off" të Euro 2024 pas fitores së ngushtë

Tashmë zyrtare, kombëtarja e njohur siguron "Play-Off"

Kazakhistani ka siguruar Play Off të Euro 2024. Kjo kombëtare është në vendin e parë të Ligës C në Grupin 3 të Nations League, me një diferencë të konsiderueshme prej ndjekësit më të afërt.

Të besuarit e Adiev mundën 2-1 në shtëpi Bjellorusinë. Golat për vendasit u realizuan nga Gabyshev dhe Zaynutdinoc, ndërsa mysafirët shënuan me Savitsky.

Fakti që Kazakhistani ka 13 pikë dhe Slovakia e vendit të dytë vetëm 6 pikë bën që vendi i parë të jetë i sigurtë për ta. Skuadra tjetër që ka siguruar me kohë Play Off të Euro 202 është Greqia.