Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Sport

Të gjithë të apasionuarit pas futbollit po e prisnin! UEFA merr vendimin final për Euro 2020

Të gjithë të apasionuarit pas futbollit po e prisnin! UEFA merr

UEFA ka marrë vendim që Kampionatin Evropian që do të mbahej këtë vit, ta shtyjë për vitin tjetër.

Euro 2020 që do të fillonte më 12 qershor dhe do të përfundonte më 12 korrik, është shtyrë tani për vitin 2021.

Shtëpia më e madhe e futbollit evropian ka vendosur sot në takimin me video-konferencë me 55 anëtaret e saja që Kampionati Evropian të shtyhet shkaku i pandemisë koronavirus.