BREAKING NEWS

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat e nxehta që po mbajnë pezull marrëveshjen PS-opozitë pavarësisht presionit të SHBA dhe BE

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat
x

Sport

Tha se e kishte kaluar koronavirusin / E çuditshme ajo që po ndodh me Paulo Dybalën

Tha se e kishte kaluar koronavirusin / E çuditshme ajo që po ndodh

Sulmuesi i Juventusit Paulo Dybala ka rezultuar sërish pozitiv në testin ndaj koronavirusit.

Rreth 15 marsit, sulmuesi argjentinas do të rezultonte pozitiv me Covid-19, ndërsa pak ditë më parë, ai lajmëronte se kishte kaluar me sukses virusin dhe se ishte shëruar plotësisht.

Por, sot, nga Italia raportohet se lojtari argjentinas është infektuar për herë të dytë me këtë virus.