Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tifozët shqiptarë "çmendin" botën! Prani marramendëse në stadium, ja numri!

Tifozët shqiptarë "çmendin" botën! Prani marramendëse në stadium, ja numri!

Postuar: 15/06/2016 - 20:53

Shqipëria pritet të përkrahet nga një numër i konsiderueshëm tifozësh në ndeshjen e sotme ndaj Francës.
 
Shqiptarët kanë pushtuar Marsejën sonte në mbrëmje, për ta përkrahur Kombëtaren kuqezi ndaj Francës
 
Tifozët kuqezi do të jenë më të shumë se pritshmëritë, apo vendet që janë rezervuar për ta në Velodrom.
 
Kështu sipas njoftimeve të fundit nga Franca janë 24 mijë tifozë të pranishëm në stadiumin “Velodrom” për të ndjekur sfidën Francë-Shqipëri.
 
tifozet shqiptare (2)tifozet shqiptare (3)tifozet shqiptare (4)tifozet shqiptare (5)tifozet shqiptare (6)tifozet shqiptare (1)

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/10/2019 - 23:09

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, foli për çështjen e rinovimit të kontratës e cila i skadon në nëntor. A

Postuar: 13/10/2019 - 22:21

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, ka vendosur që të lërë gjithçka të hapur deri në di

Postuar: 13/10/2019 - 21:16

Pikërisht në momentet që ai arrin formën optimale, vjen një dëmtim që e mban jashtë fusheve për s

Postuar: 13/10/2019 - 07:59

Zikaltrit kanë bërë një garë perfekte në këtë pjesë të parë të sezonit, por nuk ia do

Postuar: 13/10/2019 - 07:57

Shqipëria e humbi “trenin” e saj që të çon në Europë, konkretisht në fazën finale të

Postuar: 13/10/2019 - 07:55

Një nga emrat më të shquar të futbollit tonë, Sokol Kushta, vjen këtë fundjavë në gazetën “

Postuar: 12/10/2019 - 23:15

Fiorentina po befason në këtë fillim sezoni, pasi përveç lojës së bukur, ka arritur të gjejë edhe