BREAKING NEWS

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat skandaloze me pasojë vdekjen e 35 mijë italianëve nga Covid

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat
x

Sport

Tifozët shqiptarë të entuziazmuar, blejnë në kohë rekord biletat për në Danimarkë, FSHF kërkon 1500 vende ekstra