Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tifozët shqiptarë të entuziazmuar, blejnë në kohë rekord biletat për në Danimarkë, FSHF kërkon 1500 vende ekstra

Tifozët shqiptarë të entuziazmuar, blejnë në kohë rekord biletat për në Danimarkë, FSHF kërkon 1500 vende ekstra

Postuar: 12/07/2015 - 20:48

Fitorja në CAS dhe vendi i dytë në grup i Shqipërisë, ka rritur entuziazmin te tifozët.
 
Janë mijëra fansa që kërkojnë të jenë në mbështetje të skuadrës me 4 shtator në Danimarkë.
 
Me biletat që janë shitur në kohë rekord, Federata Shqiptare i ka kërkuar homologeve nordikë 1500 vende ekstra në stadiumin “Telia Parken”.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2019 - 19:43

Mësohet se ditën e sotme është shkarkuar trajneri i ekipit të Partizanit, Franco Lerda. Ky vendim është marrë pasi trajneri ka humbur dy ndeshjet e fundit.

Postuar: 14/12/2019 - 17:42

Sot në ndeshjen e Kategorisë së Parë mes Shkumbinit dhe Dinamos është dhunuar me grushte arbitri

Postuar: 14/12/2019 - 07:22

Ai fitoi Ligën e Kampioneve sezonin e kaluar dhe ishte tekniku më i mirë i zgjedhur nga FIFA dhe

Postuar: 14/12/2019 - 07:21

Sulmuesi Armando Sadiku po kalon një moment të mirë në kampionatin spanjoll, konkretisht me Malag

Postuar: 14/12/2019 - 07:20

Në prani të afro 20 mijë vetëve, dueli i mbrëmshëm derbi midis Partizanit e Tiranës mori trajtën

Postuar: 13/12/2019 - 23:38

Pas triumfit të Boris Johnson, Britania po afrohet akoma dhe më shumë me Brexit.

Postuar: 13/12/2019 - 23:26

19 mijë e 31 tifozë sot ndoqën derbin e kryeqytetit nga shkallët e “Air Albania Stadium&rdq