BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Sport

Tifozët italianë në delir pas fitores në Tiranë, i zënë ‘pritë’ Mourinho-s, shihni çfarë e detyrojnë të bëjë (VIDEO)

Tifozët italianë në delir pas fitores në Tiranë, i

50 mijë zemra verdhekuqe ndoqën nga shtëpia e tyre, nga stadiumi “Olimpico” suksesin e Romës në “Air Albania”.

Pas festës në Tiranë, rreth orës 04:40, trofeu i Conference League zbarkoi në Romë.

Sapo avioni hapi dyert në Fiumicino, kapiteni Pellegrini ishte i pari që zbriti me trofeun në duar, pas tij, Cristante, Mancini e me radhë të gjithë heronjtë e këtij suksesi.

Ekipi iu drejtua qendrës stërvitore në Trigoria, ku pavarësisht se ishte ora 5 e mëngjesit me qindra tifozë i prisnin ende zgjuar duke detyruar Mourinho-n dhe pjesën tjetër të ekipit të hipnin mbi tarracë për t’i treguar tifozëve të tyre trofeun e Confernece League. Sigurisht ky është vetëm fillimi i një festë të gjatë.