BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Sport

Tifozët shqiptarë hodhën shishe, kampionia polake: Mirë që s’isha në Tiranë, do iu bombardoja me...

Tifozët shqiptarë hodhën shishe, kampionia polake: Mirë

Fitorja e Polonisë mbrëmjen e kaluar vijon të bëjë jehonë në mediat polake pavarësisht rezultatit që ishte minimal dhe jo shumë i drejtë për Kombëtaren tonë. Sjellja e tifozëve tanë në stadium përbën lajm kryesor në Poloni dhe jo vetëm. Mënyra se si tifozët reaguan pas golit të pësuar dhe ndërprerja e ndeshjes për shkak të hedhjes së shisheve të ujit është komentuar dhe vijon të komentohet si një sjellje skandaloze. Mes personave që kanë reaguar në lidhje me këtë moment është edhe Anita Wlodarczy, kampione dhe rekordmene në hedhjen me çekiç.

Në një postim në Twitter, Anita ka shprehur mllef për tifozët e kombëtares shqiptare duke shkruar:

"Sa keq që nuk jam në terren në Tiranë. Do të bombardoja me çekiçë tifozët shqiptarë për sjelljet e tyre të pashpresa."