BREAKING NEWS

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën marramendëse: Ja sa miliona euro duhet të kthejë familja Berisha

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën
x
BREAKING NEWS

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme: McGonigal ka takuar edhe politikanë të tjerë, mes tyre edhe...

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme:
x
BREAKING NEWS

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar bën paralajmërimin e fortë dhe zbardh planin e presidentit rus: Putin po përgatit një konflikt të frikshëm në...

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar
x
BREAKING NEWS

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi: Një ngjarje katastrofike do të godasë botën në 2 vjet

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi:
x
BREAKING NEWS

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën ‘bombë’: Rama nuk pritet më zyrtarisht në Shtëpinë e Bardhë

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe Italisë, GJKKO konfirmon masat e sigurisë për 15 të arrestuarit. Zbardhet vendimi

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me jetë Artan Hoxha pasi nxori audio-përgjimin nga masakra e “21 janarit”, gazetari zbulon prova të reja, rëndohen pozitat e Sali Berishës

Kërcënohet me jetë Artan Hoxha pasi nxori audio-përgjimin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po e pret Ramën? Skandali ‘McGonigal’, zbulohet lëvizja e minutave të fundit nga grupi i Alibeajt (Foto)

Çfarë po e pret Ramën? Skandali ‘McGonigal’,
x

Sport

Tifozin "e lë mendja", momenti i çmendur kur futet në fushë dhe godet portierin me shkop (Video)

Tifozin "e lë mendja", momenti i çmendur kur futet në

E pabesueshme dhe e turpshme ajo që ndodhi të dielën në Turqi gjatë ndeshjes së 1 Lig (Seria B turke) mes Goztepe dhe Altay. Një tifoz i skuadrës vendase hyri në fushë me shkopin që mban flamurin e goditjes nga këndi dhe goditi vazhdimisht portierin Ozan Ozenç nga pas para se të bllokohej nga lojtarët e tjerë dhe zyrtarët e ndeshjes.

Rreth minutës së 20-të të pjesës së parë, fishekzjarre të shumta përfunduan në tribunën ku ndodheshin tifozët miq. Dhe pikërisht në ato momente kur loja u ndërpre, një tifoz pushtoi fushën duke goditur portierin.

Goditje shumë të forta me portierin që detyrohet të rrëzohet përtokë nga dhimbjet. Shokët e skuadrës dhe personeli i sigurimit të stadiumit nxituan për të neutralizuar tifozin. Në mënyrë të pashmangshme, arbitri Kargin vendosi të pezullojë lojën dhe të gjithë u kthyen në dhomat e zhveshjes.