BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Sport

Tirana rikthehet te fitorja, shkatërron 3-0 Vllazninë

Tirana rikthehet te fitorja, shkatërron 3-0 Vllazninë

Tirana rikthehet te fitorja pas humbjes pak ditë më parë me Teutën.

Në derbin e Shqipërisë, kryeqytetasit mposhtë me rezultat të pastër Vllazninë e Shkodrës.

Tre golat e shënuar mbajnë të qetë kampin bardheblu për titullin kampion.

Torasa, Ngo dhe Kale menduan për fitoren e Tiranës.

Ekipi kryeson tabelën e klasifikimit, edhe pse kanë mbetur edhe disa ndeshje të tjera.