BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Sport

Tmerr në EURO 2020! Eriksen pëson atak kardiak, UEFA jep vendimin për ndeshjen Danimarkë-Finlandë

Tmerr në EURO 2020! Eriksen pëson atak kardiak, UEFA jep vendimin

UEFA ka vendosur të pezullojë ndeshjen Danimarkë-Finlandë, e vlefshme për grupin B të kampionatit europian, EURO 2020.

Vendimi i UEFA-s erdhi pasi futbollisti danez, Kristian Eriksen humbi ndjenjat në fushën e  blertë, dhe pësoi atak kardiak.

Mjekët e ekipit të Danimarkës, i kanë bërë masazh kardiak mesfushorit të Interit, për ta kthyer atë në gjendje normale.

“Ndeshja e vlefshme e EURO 2020 në Kopenhagen, është pezulluar për shkak të një urgjence mjekësore.”, shkruan UEFA në rrjetin social, Twitter.