BREAKING NEWS

Rritet frikshëm bilanci i të prekurve me koronavirus në vend, 15 mjekë dhe infermierë rezultojnë pozitivë me COVID-19, dalin dyshimet kush i infektoi

Rritet frikshëm bilanci i të prekurve me koronavirus në vend, 15
x

Sport

Tragjike! Boksieri i njohur vdes pas dëmtimit në ring

Tragjike! Boksieri i njohur vdes pas dëmtimit në ring

Boksieri i njohur amerikan Patrick Day ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare, katër dit pasi pësoi një dëmtim në tru pas ndeshjes me boksierin tjetër Charles Conwell.

Amerikani ishte në koma që nga e shtuna, pasi kishte rënë pa ndjenja gjatë ndeshjes në raundin e dhjetë.

Menaxheri i tij ka konfirmuar se ai ka ndërruar jetë teksa familja e tij i qëndroi pranë në çastet e fundit të jetës.