BREAKING NEWS

Donald Trump mban fjalimin e fundit nga Shtëpia e Bardhë: Ju tregoj rrezikun e madh që e pret vendin

Donald Trump mban fjalimin e fundit nga Shtëpia e Bardhë: Ju tregoj
x

Sport

Tragjike/ Vdes ish futbollisti i njohur në moshë të re, 27-vjeçari ishte bashkë me gruan e tij, zbardhet shkaku i rëndë i ngjarjes

Tragjike/ Vdes ish futbollisti i njohur në moshë të re,

Një lajm i trishtë vjen nga bota e sportit, ku bëhet me dije se ish-futbollisti i Liverpool Maximiliano Pereira është gjetur pa shenja jete mëngjesin e së dielës brenda ujërave të Salto del Penitente ku ishte me gruan e tij.

Sipas ERl Pais, 27 vjeçari u rrëzua dhe nuk doli dot nga liqeni. Ndonëse zjarrfikësit u përpoqën ta shpëtonin ditën kur ndodhi aksidenti, nuk e gjetën dot.

Pereira, 27 vjeç ka luajtur me skuadrat Sport Boys të Bolivisë, Deportivo Santín të Paraguait, Miramar Misiones, Racing, Liverpoolit dhe Central Españolit.

Ishin zhytësit e Marinës Kombëtare të Uruguait, të cilët morën pjesë në operacion dhe nxorën trupin e pajetë rreth orës 9 të mëngjesit të dielën.

Tragjike/ Vdes ish futbollisti i njohur në moshë të re,