BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Sport

Trajneri/ Skaloni sqaron pse nuk luajnë Dibala dhe Di Maria

Trajneri/ Skaloni sqaron pse nuk luajnë Dibala dhe Di Maria

Trajneri i Argjentinës, Lionel Skaloni, paralajmëron spektakël kundër Holandës. Duke folur në konferencën për mediet, tekniku deklaroi se të dyja skuadrat synojnë të sulmojnë gjatë gjithë kohës. “Ndeshja e nesërme do të jetë e këndshme për t’u parë, janë dy skuadra që synojnë gjithmonë të sulmojnë. Dibala? Ai është Në rregull. Do të shohim në stërvitjen e sotme se si të formojmë ekipin. Ai dhe Di Maria u stërvitën, por ka ende një ditë për të vlerësuar ekipin”, tha Skaloni. Nuk ka munguar as një koment për situatën e Paulo Dibalës, që nuk ka luajtur ende asnjë minutë në këtë Kupë Bote, teksa vetë Skaloni pranon se futbollisti i Romës është në formë të mirë fizike. “Dibala është në formë shumë të mirë, por unë nuk e kam parë ende të arsyeshme ta aktivizoj, ndaj nuk ka luajtur. Jam shumë i kënaqur me sjelljen e tij dhe mbi të gjitha me formën”, tha Skaloni.