Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Transferimi te Juventusi, Ronaldo përballë Realit me 5 gusht

Postuar: 11/07/2018 - 18:35

U “ndanë” dje, por mund të ritakohen shumë shpejt. Edhe pse këtë herë si kundërshtarë. Ndoshta pritja e tifozëve të Realit për të parë sërish Kristiano Ronaldon nuk do jetë shumë e gjatë:“Galaktikët” do përballen me Juventusin në më pak se një muaj, në “International Champions Cup” (ku “Los Blancos” do përballen edhe me Junajtid e Romën), mesnatën mes 4 dhe 5 gushtit (ora 00:00), në Merilend.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/07/2018 - 23:02

Milani mori një vendim të rëndësishëm për të ardhmen ditën e sotme. Presidenca e re e kuqezinjve iu besua Paulo Skaronit, i cili u zgjodh pas mbledhjes së Asamblesë ditën e sotme.

Postuar: 21/07/2018 - 22:20

 Skuadra katalonase është në kërkim të një portieri për sezonin e ri.Barcelona është duke kë

Postuar: 21/07/2018 - 21:36

 Të huajt kanë shpenzuar rreth 1.5 miliardë dollarë në Rusi gjatë Kampionatit Botëror 2018,

Postuar: 21/07/2018 - 21:24

 Vendimi i trajnerit gjerman, Joakim Lëv, për të lënë jashtë kombëtares talentin e Mançester

Postuar: 21/07/2018 - 20:00

 Didi Deshamp e ka fituesin e tij për Topin e Artë.

Postuar: 21/07/2018 - 19:44

Paraqitjet e mira në Kupën e Botës janë gati t’i shpërblehen Harry Maguiere.Mbrojtësi i Lei

Postuar: 21/07/2018 - 19:31

 Mediat belge kanë shkruar të premten se Reali i Madridit ka arritur akordin me Hazard, por