BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Sport

Tronditet Kombëtarja shqiptare! Pas Cikalleshit, një tjetër lojtar humb ndeshjen me Poloninë

Tronditet Kombëtarja shqiptare! Pas Cikalleshit, një tjetër

Një lajm mjaft i keq për Kombëtaren shqiptare para ndeshjes së rëndësishme me Poloninë, që luhet mbrëmjen e sotme në “Air Albania” e vlefshme për eliminatoret e Botërorit “Katar 2022”.Pas Sokol Cikalleshit, një tjetër lojtar rezulton i infektuar me COVID 19. Bëhet fjalë për Klaus Gjasulën.

Mesfushori i kuqezinjve, është izoluar sipas rregullave përkatëse dhe në ndeshjen e sotme s’do të mund të jetë në fushë.

Një problem i madh për trajnerin Edi Reja që duhet të vuajë mungesën e një lojtari të rëndësishëm siç është Gjasula.