BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Sport

Tronditet sërish Juventusi! Dybala dhe partnerja e tij dalin pozitivë ndaj COVID-19

Tronditet sërish Juventusi! Dybala dhe partnerja e tij dalin pozitivë

Sulmuesi i Juventusit, Paolo Dybala, ka dalë pozitiv me Koronavirus. Vetë futbollisti argjentinas e ka konfirmuar këtë gjë me anë të një postimi në llogarinë e tij zyrtare në Tëitter.

Si Dybala, ashtu dhe partnerja e tij, Oriana Sabatini, kanë rezultuar pozitivë pas testit të Covid-19.

“Përshëndetje të gjithëve, doja t’iu informoja se kemi marrë testet e Koronavirusit dhe si unë, si Oriana, kemi rezultuar pozitivë. Për fat të mirë, jemi të dy në gjendje perfekte.

Faleminderit për mesazhet pozitive dhe më të mirat për të gjithë”, shkroi Dybala.