BREAKING NEWS

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i është bllokuar viza rrezikon të mbetet jashtë listave, shtohet presioni ndaj Bashës

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i
x

Sport

Turpërohet publikisht ylli i Atletico Madrid, e dashura i nxjerr foton intime dhe...

Turpërohet publikisht ylli i Atletico Madrid, e dashura i nxjerr foton

E dashura e sulmuesit të Atletico Madrid, Joao Felix, Margarida Corceiro ka postuar në rrjetet sociale një foto nga pushimet e yllit portugez me të mbathura, por në foton e postuar dukej më tepër se vetëm të mbathurat e sulmuesit.

Fotoja u bë menjëherë virale sapo u postua duke bërë xhiron e rrjetit dhe marrë komente të shumta. Ndërsa me të kuptuar gabimin e dashura e sulmuesit e fshiu direkt postin edhe pse fotoja ishte shpërndarë në të gjithë botën.

Postimi i partneres se Felix

Ndërkohë që më vonë partnerja e 20-vjeçarit u justifikua duke thënë se në foton e hedhur nuk janë organet gjenitale të yllit portugez por është fotomontazh që Felix donte vet ta postonte. Por ky version e ngjarjes nuk është plotësisht bindës.

Turpërohet publikisht ylli i Atletico Madrid, e dashura i nxjerr foton