BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Sport

U infektuan me COVID-19, Paolo Maldini dhe djali i tij marrin super lajmin

U infektuan me COVID-19, Paolo Maldini dhe djali i tij marrin super lajmin

Një lajm shumë i mirë vjen nga Italia dhe për Milanin, teksa Paolo Maldini dhe djali i tij, Daniel, kanë mposhtur koronavirusin dhe në testet e fundit kanë dalë negativë.

Të dy personat ishin të izoluar në shtëpinë e tyre prej ditësh, për shkak se kishin rezultuar pozitivë me Covid-19.

Megjithatë pas periudhës së karantinimit dhe zbatimit të rregullave, të dy tashmë e kanë kaluar dhe janë negativë.