BREAKING NEWS

Italia kalon 10 mijë të vdekur, 889 të vdekur, 1434 të shëruar dhe 3651 të infektuar në 24 orë

Italia kalon 10 mijë të vdekur, 889 të vdekur, 1434 të
x

Sport

U izolua në shtëpi, del përgjigjja e testit të koronavirusit për Cristiano Ronaldon

U izolua në shtëpi, del përgjigjja e testit të koronavirusit

Cristiano Ronaldo nuk është infektuar me koronavirus pavarësisht se është mbajtur në karantinë në të tij shtëpinë e tij të lindjes Madeira, ka konfirmuar presidenti i ishujve Portugezë.

Superylli i Juventusit do të mbetet në shtëpi ndërsa frika e infeksionit është ende e madhe në Itali.

Shoku i Ronaldos, Daniele Rugani u bë lojtari i parë në Serie A që kontraktoi sëmundjen, me Paulo Dybala gjithashtu raportoi se kishte testuar pozitiv, informacioni që Juventus e ka mohuar për këtë të fundit.