Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U largua nga stadiumi pa përfunduar ndeshja, ja si reagoi Cristiano Ronaldo kur u nis drejt tunelit

Postuar: 11/11/2019 - 08:17

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo është përballur me një të papritur gjatë ndeshjes kundër Milanit. Trajneri e largoi superyllin portugez nga loja në minutën e 55-të, gjë që nuk kishte ndodhur më herët në Serie A (por u zëvendësua edhe në Ligën e Kampionëve), ndërsa reagimi i tij u kap qartë nga kamerat.

34-vjeçari shihej se ishte i irrituar dhe u nis drejt tunelit duke mos u ndalur te bashkëlojtarët e tij në bankën rezervë.

Sky Sport Italia raporton se portugezi është larguar nga stadiumi madje akoma pa përfunduar ndeshja, saktësisht tri minuta para fishkëllimës së fundit të gjyqtarit.

Ai ka pasur mundësinë që ta shihte së paku golin e fitores, të cilin e shënoi pikërisht njeriu që e zëvendësoi atë – Paulo Dybala.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 06/12/2019 - 07:19

Kur vlerësimet vijnë nga Lionel Mes, atëherë duhesh marrë seriozisht dhe Sadio Mane, sulmuesi afrikan i Liverpulit e ka këtë fat dhe mund të ndihet krenar.

Postuar: 06/12/2019 - 07:17

Trajneri i Kombëtares kuqezi, Edi Reja, duket i kënaqur nga ecuria e lojtarëve të tij me skuadrat

Postuar: 06/12/2019 - 07:16

Lojtarët e Tiranës, sikurse të gjithë futbollistët që janë ndodhur në zonën e influencës së tërme

Postuar: 05/12/2019 - 18:43

Sipas mediave zvicerane, sulmuesi i Liverpullit dhe i Zvicrës, Xherdan Shaqiri i ka mbjellë flo

Postuar: 05/12/2019 - 12:06

Racizmi është një nga problemet më të mëdha që ka futbolli në Itali dhe debatet kanë qenë të shum

Postuar: 05/12/2019 - 07:24

Trajneri Karlo Ançeloti po kalon momente të vështira tek Napoli, megjithëse dje presidenti Aureli

Postuar: 05/12/2019 - 07:23

Lojtarët e përfaqësueses kuqezi po kalojnë momente të mira me ekipet e tyre në kampionatet e ndry