BREAKING NEWS

Video e kryebashkiakut të Bulqizës duke pirë kokainë / Zbardhet lëvizja urgjente e SPAK

Video e kryebashkiakut të Bulqizës duke pirë kokainë /
x

Sport

U ndodh e papritura futbollistëve, gjigandi botëror i makinave u kërkon yjeve të Barcelonës të kthejnë mjetet e luksit

U ndodh e papritura futbollistëve, gjigandi botëror i makinave u

“Audi” u ka kërkuar yjeve të Barcelonës që të kthejnë mbrapsht mjetet luksoze që zgjodhën një vit më parë kur gjiganti gjerman u bë sponsor i skuadrës. Messi, Rakitiç dhe shumë nga futbollistët e tjerë zgjodhën çfarë automjeti dëshironin.

 
Por kontrata parashikonte që pas një viti, makinat e luksit do t’i ktheheshin sërish firmës, gjë që yjet e Barcelonës e paskan harruar, shkruan “The Sun“
 
Messi zgjodhi një Audi RS 6 Avant me vlerë rreth 130,000 paund ndërsa Ivan Rakitiç zgjodhi një Audi Q7 me vlerë 65,000 paund.
Yjet e futbollit kanë vetëm 3 javë afat për t’i dorëzuar makinat.