BREAKING NEWS

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj, ndërkombëtarët marrin në patronazh gjurmimin e parave të korrupsionit dhe burgosjen e politikanëve

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj,
x

Sport

U puthën papritur në mes të emisionit, ofendohet rëndë Ana dhe kërkohet largimi i Atdheut

U puthën papritur në mes të emisionit, ofendohet rëndë

Mbrëmë ndodhën të papritura në Përputhen ku njëri nga protagonistët e komentuar së fundi Atdhe Xheravina bashkë me Ana Lleshin bën një veprim që nuk pritej nga  askush.

Dyshja puthën njëri-tjetrin dhe kjo puthje nuk është se u prit mirë nga publiku. Në një video të postuar ka një numër komentesh të cilët kërkojnë largimin e Atdheut nga emisioni po ashtu një numër ofendimesh për Anën.