BREAKING NEWS

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet dëshmia e Sekretares së Përgjithshme e Shëndetësisë

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e Kurtit, në përputhje me planet serbe për destabilizimin e rajonit

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e
x
BREAKING NEWS

"Po flitet minutat e fundit"/ Eksperti Ervin Karamuço del me deklaratën 'bombë': Së shpejti do të arrestohet një ish-kryebashkiak

"Po flitet minutat e fundit"/ Eksperti Ervin Karamuço del me
x
BREAKING NEWS

Shkatërohet banda shqiptare në Itali/ Kush është trafikanti i shumëkërkuar që bashkëpunonte me “Ndraghetan” (emri)

Shkatërohet banda shqiptare në Itali/ Kush është trafikanti
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me euron? Pëson rënie dhe merr 'goditjen' më të madhe në historinë e këmbimit valutor

Çfarë po ndodh me euron? Pëson rënie dhe merr
x
BREAKING NEWS

Shpërthen zjarr pranë SPAK, dalin detajet e para

Shpërthen zjarr pranë SPAK, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Mjekët e Lefter Allës zbarkojnë në GJKKO

Çfarë ndodhi? Mjekët e Lefter Allës zbarkojnë në
x
BREAKING NEWS

Morën ryshfet për një tender, GJKKO merr vendimin për dy zyrtaret e ministrisë së Shëndetësisë

Morën ryshfet për një tender, GJKKO merr vendimin për dy
x

Sport

U tha se ka ndërruar jetë! Vjen lajmi fantastik për ish-futbollistin e Premierligës gjendet i gjallë nën rrënoja pas tërmetit në Turqi

U tha se ka ndërruar jetë! Vjen lajmi fantastik për

Christian Atsu u gjet i gjallë pas raportimeve se ishte bllokuar pas tërmetit në Turqi.

Ish-futbollisti i Chelseat dhe Newcastle United kishte mbetur i bllokuar nën rrënoja, teksa nuk dihej asgjë më shumë për fatin e tij.

Sipas “A Bola”, Atsu është shpëtuar dhe është dërguar në spital pasi ka marrë lëndime në këmbën e djathtë. Ai gjithashtu thuhet se ka vështirësi në frymëmarrje.

U tha se ka ndërruar jetë! Vjen lajmi fantastik për

31-vjeçari është pjesë e klubit Hatayspor, që ndodhet në qytetin Hatay, i cili është një nga rajonet më të prekura nga tërmeti.

Atsu, i cili iu bashkua Chelseat në vitin 2013 pasi u largua nga Porto, luajti edhe te Evertoni e Bournemouthi përpara se të transferohej në Newcastle.

Ai te Hatayspori kaloi në verë dhe shënoi golin e tij të parë në fundjavë.