BREAKING NEWS

Arrestimi i Henri Çilit, reagon PD dhe i drejton thirrjen urgjente policisë: Kush është zyrtari i lartë i Drejtësisë i përfshirë në dosje, Dvorani apo... (EMRI)

Arrestimi i Henri Çilit, reagon PD dhe i drejton thirrjen urgjente
x

Sport

U transferua me bujë tek Rangers, modelja seksi sulmon lojtarin e kombëtares shqiptare: Ai është gomar në shtrat dhe në fushë

U transferua me bujë tek Rangers, modelja seksi sulmon lojtarin e

Sulmuesi i kombëtares shqiptare Florian Kamberi u transferua para pak ditët te Rangersi në Skoci dhe dje bëri debutimin zyrtar.

Në intervistën e parë të dhënë, au është shprehur se ka qenë një ëndërr që të luante për ekipin që drejtohet nga Xherard.

Pikërisht deklarata e Kmaberit nuk i ka pëlqyer tifozëve të ish-ekipit të tij, Hibernian, teksa një nga ta është edhe bukuroshja Xhejn Park.

Park njihet si një nga tifozet më të zjarrta të Hibernian dhe nuk i ka kursyer kritikat për sulmuesin shqiptar, me të cilin më parë është folur se ka pasur edhe një lidhje, ndonëse nuk është bërë asnjëherë publike.

Ajo shkroi:

Ti je një gomar në fushë dhe në shtrat. Rrugë të mbarë budalla”.

Kujtojmë që jo e fundit është bërë e njohur për të gjithë para 7 vitesh, kur në moshën 17-vjeçare fitoi 1 milionë paund në lotari dhe bëri bujë në gjihë botën.

U transferua me bujë tek Rangers, modelja seksi sulmon lojtarin eU transferua me bujë tek Rangers, modelja seksi sulmon lojtarin e