BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Sport

U traumatizua nga tërmeti i fortë në Shqipëri, futbollisti merr vendimin që i befasoi të gjithë

U traumatizua nga tërmeti i fortë në Shqipëri, futbollisti

Lojtari maqedonas Tome Kitanovskin wshtw ndarw pwrfundimisht me Kukësin. Mësohet se futbollisti ka refuzuar të rikthehet jo vetëm te Kukësi, por edhe në Shqipëri. Trauma që ka përjetuar nga tërmeti 6.4- ballësh e ka detyruar që të marrë familjen dhe të kthehet me urgjencë për në vendlindje.

Nuk e la me kaq, pasi më vonë kërkoi me ngulm “divorcin”. Frika ishte më e fortë në këtë rast, ndaj që prej asaj të marte nuk u duk më në stërvitjet e verilindorëve. Edhe pse drejtuesit u munduan që ta qetësonin, nuk ia dolën dot. Të dorëzuar, ata pas 14 ditësh e kanë lënë të lirë.