BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Sport

UEFA jehonë “Air Albania”, gjithçka perfekte për finalen e madhe (FOTO+VIDEO)

UEFA jehonë “Air Albania”, gjithçka perfekte për

“Air Albania” shkëlqen pak orë përpara finales së madhe, gjithçka duket në kushte perfekte, gati për të mirëpritur sfidën Roma-Feyenoord.

Presidenti Ceferin në më shumë se një herë u shpreh i bindur se stadiumi i Tiranës është i mrekullueshëm, një kryevepër, pavarësisht kapacitetit jo të madh.

UEFA në faqen zyrtare ka postuar foto dhe video, detaje shumë të bukura që vijnë nga brenda stadiumit, gati për të dhënë trofeun e parë të Conference League.

UEFA jehonë “Air Albania”, gjithçka perfekte për UEFA jehonë “Air Albania”, gjithçka perfekte për UEFA jehonë “Air Albania”, gjithçka perfekte për UEFA jehonë “Air Albania”, gjithçka perfekte për UEFA jehonë “Air Albania”, gjithçka perfekte për UEFA jehonë “Air Albania”, gjithçka perfekte për