Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Unë nuk bëj dot...", mamaja e Ronaldos zbulon çfarë i tha i biri pas humbjes trishtuese me Ajaxin

Postuar: 18/04/2019 - 10:55

Shpresat ishin të gjitha te Kristiano Ronaldo, por as portugezi nuk arriti dot t’ja sillte trofeun e Champions League Juventusit këtë sezon.

Kampionët e Italisë u eliminuan mbrëmjen e djeshme nga Ajaxi pas humbjes 1-2.
 
Sigurisht, vetë ylli portugez i cili shënoi në të dyja sfidat ka qenë i zhgënjyer pas ndeshjes.
 
Ka qenë vetë mamaja e 34-vjeçarit, e cila për mediat portugeze zbuloi se Cr7 pas ndeshjes ishte shprehur se nuk bënte dot mrekullinë.
 
Dolores u shpreh:
 
Ishte i trishtuar pasi donte të shkonte në finale. Më tha që nuk bëj dot mrekulli, por jeta vazhdon."

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 07:23

Juventusi do të jetë një superskuadër gjatë edicionit të ri.

Postuar: 18/07/2019 - 07:21

Agim Canaj duket qartë se nuk do të jetë trajner i Vllaznisë për sezonin e ri.

Postuar: 18/07/2019 - 07:20

Partizani është eliminuar nga Liga e Kampioneve.

Postuar: 17/07/2019 - 23:12

Mbyllet shumë shpejt aventura e Partizanit në Champions League.
 

Postuar: 17/07/2019 - 17:42

Ish-futbollisti i Kombëtares, aktualisht drejtor sportiv tek Lacio, Igli Tare, vijon të tregojë m

Postuar: 17/07/2019 - 17:29

Te Arsenali ka pa plasur një tjetër problem pa filluar ende sezoni.

Postuar: 17/07/2019 - 17:23

Klubi i Vllaznisë ka zgjedhur trajnerin e ri në stol dhe ai është, Mirsad Jonuz.