Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vesh gjithmonë fanelë me mëngë të gjata, Griezman tregon arsyen e veçantë

Postuar: 12/07/2019 - 21:19

Antoine Griezman është futbollisti më i ri i Barcelonës. Ai u bashkua me katalanasit për shumën e 120 milion eurove.
 
Francezin e kemi parë gjithmonë me fanelë me mëngë të gjata. Shkak për këtë është idhulli i tij David Beckham.
 
Ky i fundit vishte fanelën me numër 7 me mëngë të gjata gjithmonë.
 
Francezi ka sqaruar më tej:
 
Unë vesh fanelë me mëngë të gjata për shkak të Beckham. Ai ka bërë gjëra të mëdha dhe është idhulli im. Ai tregonte shumë klas në fushë. Për këtë arsye unë e pëlqeja. Askush nuk godiste si ai me këmbën e djathtë. Unë kurrë nuk kam biseduar me të, por do të doja shumë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2019 - 21:00

Një pyetje lind natyrshëm, a mund të përballet Kosova me Serbinë në Europian, në rast se këto 2 ekipe arrijnë të kualifikohen në Europianin e  2020?

Postuar: 17/10/2019 - 19:57

Një nga gazetarët dhe komentatorët më të vjetër sportiv, Ahmet Shqarri, në një intervistë për Viz

Postuar: 17/10/2019 - 19:47

Ndeshja e Çekisë kundër Kosovës më 14 nëntor në Plzen do të vendosë direkt se cila prej tyre do t

Postuar: 17/10/2019 - 18:36

Ish-banori i ‘Big Brother’, i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Anaid Kalo

Postuar: 17/10/2019 - 18:31

Boksieri i njohur amerikan Patrick Day ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare, katër dit pasi pëso

Postuar: 17/10/2019 - 09:46

Kampioni i Ballkanit në sportin e xhudos, Indrit Çullhaj ka folur së fundmi në lidhje me teorinë

Postuar: 17/10/2019 - 08:45

Një duel në ring i kushtoi jetën boksierit amerikan Patric day.