BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Sport

VIDEO/ Derbi i çmendur në Itali, Ibrahimoviç thyen Interin për katër minuta

VIDEO/ Derbi i çmendur në Itali, Ibrahimoviç thyen Interin

Inter-Milan ka marrë vëmendjen e gjithë sportdashësve sot. Në “San Siro” skuadrat kanë zbritur të motivuara dhe duan të marrin maksimumin e pikëve, pavarësisht faktit që kjo përballje luhet pa praninë e tifozëve.

Goli i parë i ndeshjes u shënua nga Ibrahimovic, të cilit Handanovic i kapi gjuajtjen nga penalltia. Sulmuesi suedez nuk gaboi në topin e kthyer.