Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video e kapitenit Sergio Ramos ka vendosur rekord, kjo është arsyeja që po e shohin të gjithë

Postuar: 06/12/2018 - 10:33

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos njihet nga të gjithë si një lojtar agresiv dhe që ndëshkohet shpesh me kartona nga gjyqtarët.Ndërhyrjet e tij në të shumtën e rasteve kanë lënë lojtar të dëmtuar dhe kjo ka bërë që Ramos të jetë një nga lojtarët më të ndëshkuar në botë.

Rasti më i freskët është ai në finalen e Ligës së Kampionëve, ku spanjolli i nxori krahun Mohamed Salahut në finale me ndërhyrjen e ashpër.Për të gjitha ndërhyrjet e tij, një kanal gjerman ka postuar një video në Youtube, e cila ka marrë rekord klikimesh, plot 24 milionë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/02/2019 - 20:08

Tifozët që kanë qenë duke ndjekur në stadium ndeshjen midis Flamurtarit dhe Skënderbeut në Vlorë kanë kaluar momente ankthi pasi njëri nga prej tyre ka humbur ndjenjat.
 

Postuar: 17/02/2019 - 17:52

Trajneri Ernest Gjoka ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i ekipit të Kamzës pas humbjes në shtëpi p

Postuar: 17/02/2019 - 10:29

Ndarja nga jeta në mënyrë tragjike e futbollistit Emiliano Sala shokoi mbarë botën.

Postuar: 17/02/2019 - 07:39

UEFA futi në proces disiplinor dy lojtarë të Realit të Madridit, mbrojtësin Serxhio Ramos për mar

Postuar: 17/02/2019 - 07:37

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, doli dje para gazetarëve ku foli në prag të ndeshjes së sotm

Postuar: 17/02/2019 - 07:35

Basketbolli në Shqipëri shfaq dy pamje të ndryshme.

Postuar: 16/02/2019 - 07:21

Bajerni i Mynihut është skuadra që ka dominuar e vetme gjatë vite të fundit kampionatin gjerman d