BREAKING NEWS

“Na presin ngjarje të mëdha”, Spartak Ngjela nxjerr të dhënat ‘bombë’ dhe lëshon paralajmërimin drithërues: Janë gjetur pasuritë offshore të politikanëve shqiptarë!

x

Sport

VIDEO/ Kthehet në “Old Trafford”, Murinho goditet me kokë nga ish-lojtari

Tani po zhvillohet ndeshja midis Junatid dhe Totenhemit në këto momente, e vlefshme për javën e 15-të në Premier Ligë.

Një ndeshje kundër së shkuarës për Murinhon, i cili rikthehet në “Old Trafford”, ku u shkarkua para një viti si kundërshtar.

Një episod i veçantë ka ndodhur gjatë zhvillimit të ndeshjes, me protagonist pikërisht teknikun portugez.

Gjatë një dy luftimi mes lojtarit të Totenhemit Uinks, dhe atij të Junajtid Daniel Xhejms, ku i fundit u rrëzua në tokë.

 

Gjatë rrëzimit të tij në anësore, lojtari i “Djajve të Kuq” goditi me kokë Murinjon, i cili pas goditjes së marrë ndjeu dhimbje tek këmba, ku u ndërhy edhe nga stafi mjekësor i Totenhemit.