BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Sport

VIDEO/ Moment i paprecedentë me pasoja të rënda! Degjeneron Bylisi-Laçi, lojtarët përleshen me grushta dhe shkelma, gjakoset fusha

VIDEO/ Moment i paprecedentë me pasoja të rënda! Degjeneron

Një skenë e shëmtuar dhune është regjistruar në minutën e 63-të në ndeshjen Bylis-Laçi e vlefshme për javën e 19-të të Kategorisë Superiorë.

Lojtarët janë përleshur me grushta dhe shkelma, duke na kthyer shumë vite pas. Një moment i paprecedentë, që pritet të ketë pasoje të rënda dhe dënime shembullore nga Komisioni i Disiplinës.

Nuabueze bën boksierin, gjakoset edhe Kuli. Carkanji dhe Nuabueze ndëshkohet me karton të kuq. Të dyja skuadra me 10 lojtarë në fushë. Sulmuesi i Laçit është tradhtuar nga nervat dhe ka ngatërruar sportin duke bërë boskierin.

Për më tepër shikoni pamjet e mëposhtme: