BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x
BREAKING NEWS

Berisha ‘bëhet lëmsh’, thërret demokratët në protestë më 4 dhjetor, e korrigjon Floriana Garo

Berisha ‘bëhet lëmsh’, thërret demokratët
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka samit pa protesta, të tilla ndodhin vetëm në vendet diktatoriale”, Berisha bën thirrjen e fortë për 6 dhjetorin

“Nuk ka samit pa protesta, të tilla ndodhin vetëm në vendet
x
BREAKING NEWS

Surprizon moti në fundjavë, ja çfarë pritet të ndodhë

Surprizon moti në fundjavë, ja çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga laboratori i kokainës në Fier/ Si e kalonte ‘plehun’ në doganë djali i zyrtarit të PS-së, ja kush e shoqëronte

Zbardhen detaje të reja nga laboratori i kokainës në Fier/ Si e
x

Sport

VIDEO/ Momente paniku, përplasje e frikshme e Kristiano Ronaldos! Ylli portugez përfundon në tokë i gjakosur

VIDEO/ Momente paniku, përplasje e frikshme e Kristiano Ronaldos! Ylli

Momente paniku u regjistruan në minutën e 15-të të sfidës mes Çekisë dhe Portugalisë, ku protagonistë ishin portieri çek, Vaclik dhe Kristiano Ronaldo, që gjatë një dyluftimi në zonë, kanë regjistruar një përplasje të frikshme nga ku CR7 ka marrë një goditje brutale, duke përfunduar në tokë i gjakosur.

VIDEO/ Momente paniku, përplasje e frikshme e Kristiano Ronaldos! Ylli

Gjithsesi falë ndërhyrjes së mjekëve, Ronaldo arriti të ndalonte gjakderdhjen dhe u rikthye në fushën e lojës.