BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm në një hotel pranë QSUT, dyshohet për tritol

Shpërthim i fuqishëm në një hotel pranë QSUT, dyshohet
x

Sport

VIDEO/ Ndeshja ende nuk ka mbaruar, ylli i Tottenham i driblon të gjithë dhe shënon golin e vitit në Premier Ligë

VIDEO/ Ndeshja ende nuk ka mbaruar, ylli i Tottenham i driblon të

Totenhemi është duke luajtur ndaj Bërnleit në shtëpi e vlefshme për xhiron e 16-të në Premier Ligë.

Pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 3-0 për “Spursat”, megjithatë ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve nuk është rezultati.

Një gol i shënuar nga Heung-Min Son në minutën e 32’, ka filluar të bëjë xhiron e internetit.

Sulmuesi korean ka shënuar një supergol, teksa e ka marrë topin nga zona e tij dhe pasi i ka dribluar të gjithë kundërshtarët e ka dërguar atë në rrjetë.

 

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme: