Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Prag lufte mes Turqisë dhe Greqisë! Kryeministri Rama befason gazetarin grek, ja çfarë i thotë për Erdogan

Prag lufte mes Turqisë dhe Greqisë! Kryeministri Rama befason
x

Sport

Video/ Pasalic shokon PSG, Atalanta kalon në avantazh

Video/ Pasalic shokon PSG, Atalanta kalon në avantazh

Atalanta është impresionuese edhe në cerekfinale të Champions League, një kompeticion ku është debutuese.

Në minutën e 26-të italianët surprizojnë yjet francezët e PSG ku pas një aksioni të zikaltërve, Pasalic gjuan saktë me të majtën brenda zone, duke e dërguar topin në rrjetë, 1-0 për Atalantën.