BREAKING NEWS

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan", senatorja amerikane: Shqipëria duhet të vendosë vetë

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan",
x
BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x

Sport

Video/ Plas sherri në sfidën Chelsea-Tottenham, çfarë ndodhi mes trajnerëve?

Video/ Plas sherri në sfidën Chelsea-Tottenham, çfarë

Antonio Conte dhe Thomas Tuchel nuk e kursyen njëri-tjetrin, por mbi të gjitha u ndaluan një moment para se të kalonin nga fjalët në vepra. Në një ndeshje të zjarrtë Chelsea-Tottenham, trajnerit gjerman nuk i ka pëlqyer festa e trajnerit italian, i cili pas golit të barazimit ndoshta ka thënë diçka drejt pankinës së bluve.

Asnjëri prej tyre nuk tërhiqet, Conte dhe Tuchel shikojnë njëri-tjetrin në fytyrë dhe në atë moment të shkurtër thonë diçka, ndërhyn gjyqtari i katërt, i ndjekur nga anëtarët e pankinës përkatëse, të cilët shmangin më të keqen. Patjetër një skenë e keqe.