BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x
BREAKING NEWS

Moska në prag të falimentimit, Putini i ka ditët e numëruara, liderët më të fuqishëm të botës i japin goditjen përfundimtare “Carit”, ja çfarë po ndodh në Rusi

Moska në prag të falimentimit, Putini i ka ditët e
x

Sport

Video/ Prag tragjedie, po festonin fitoren, fotografja bie nga autobusi, shpëtohet nga futbollisti

Video/ Prag tragjedie, po festonin fitoren, fotografja bie nga autobusi,

Skuadra katalanase tre vjet pas rënies së fundit, ka rifituar promocionin së bashku me Almerian dhe Valladolidin.

Festa  e skuadrës katalanase rrezikoi seriozisht të kthehej në tragjedi, pasi fotografja zyrtare e Girona Nuri Marguí ka humbur ekuilibrin dhe ka qenë një hap larg rënies nga autobusi. Vajza nuk ka vënë re praninë e një peme teksa punonte, me degët që e shtynin mbrapsht në pjesën e pasme të mjetit.

Në atë moment Nuri u gjend në anën tjetër të autobusit me kokë poshtë. Edhe pak sekonda dhe fotografja do të kishte rënë poshtë. Fatmirësisht, disa lojtarë e kuptuan se çfarë po ndodhte dhe nxituan drejt vajzës për ta shpëtuar.