BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Sport

Vjen njoftimi i bujshëm nga Italia: UEFA e ka marrë vendimin! Reali, Barcelona dhe Juventusi përjashtohen nga Champions për sezonin tjetër! Ja çfarë i ka fundosur

Vjen njoftimi i bujshëm nga Italia: UEFA e ka marrë vendimin! Reali,

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në Itali, ku thuhet se UEFA e ka marrë vendimin, pas krijimit të Superligës Europiane, për të dënuar 3 ekipe.

“La Repubblica” shkruan se UEFA ka vendosur që të përjashtojë nga Liga e Kampioneve për sezonin e ardhshëm, Realin e Madridit, Barcelonën dhe Juventusin. Mediat italiane bën me dije se vendimi tashmë është marrë dhe në ditët e ardhshme, pritet të dalin me komunikatë.

Reali, Barça dhe Juventusi ishin klubet themeluese të Superligës Europiane dhe të vetmet që ende nuk janë larguar. Për këtë arsye, UEFA ka vendosur të marrë një vendim rëndë për këto 3 klube, duke i përjashtuar nga Champions për sezonin tjetër. Në ditët e ardhshme pritet edhe një komunikatë, ku do të sqarohet gjithçka, për të kuptuar nëse është diçka e vërtetë, apo thjesht në kuadrin e thashethemeve.