BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Sport

Vjen lajmi i mirë! Publikohet renditja e FIFA-s/ Klasifikimi i ri, Shqipëria fiton ...

Vjen lajmi i mirë! Publikohet renditja e FIFA-s/ Klasifikimi i ri,

Paraqitjet e mira të Shqipërisë në eliminatoret e Botërorit kanë ngjitur ekipin kuqezi në renditjen e FIFA-s. Në klasifikimin e ri të publikuar për muajin Tetor, kombëtarja jonë ka fituar tre pozicione duke u ngjitur në vendin e 63-të ku një muaj më parë ndodhej në 66-in.

Skuadra e Edy Rejas ka fituar 5.6 pikë me paraqitjet e fundit çka i kanë dhënë 3 vende më shumë në renditje ndërkohë që më ndryshe paraqitjet situata për Kosovën.

Vjen lajmi i mirë! Publikohet renditja e FIFA-s/ Klasifikimi i ri,

Dardanët për shkak të paraqitjeve të dobëta në ndeshjet e fundit, ka pësuar një rënie me 4 vende në klasifikim duke u pozicionuar në vend të 113 në renditjen e FIFA-s.

Vjen lajmi i mirë! Publikohet renditja e FIFA-s/ Klasifikimi i ri,

Ndërkohë lidhur me kreun e renditjes, vijon ta kryesojë Belgjika e ndjekur nga Brazili. Franca dhe Italia kanë fituar nga një vend në renditje duke u pozicionuar në vendin e 3 dhe të 4 respektivisht, teksa Anglia bie në vendin e pestë e ndjekur nga Argjentina dhe Spanja.

Vjen lajmi i mirë! Publikohet renditja e FIFA-s/ Klasifikimi i ri,