BREAKING NEWS

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”,
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u largua deri sa numëroi të gjithë votat”/ Ina Zhupa mes dhimbjes ndan lajmin e trishtë: Një nga djemtë më të mirë! Po na plas zemra

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u
x
BREAKING NEWS

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu nipi i deputetit të njohur të PD-së, rrëqeth me mesazhin politikani dhe jep lajmin tronditës: Më fal Armando…

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu
x
BREAKING NEWS

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është 22-vjeçari që vdiq mbrëmjen e sotme në Sarandë

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është
x
BREAKING NEWS

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë, ndërron jetë në spital 22-vjeçari

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në Sarandë shiu bën namin, ja mbathin pushuesit

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në
x
BREAKING NEWS

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i përkiste trupi i dekompozuar në Malin e Gramozit (Emri)

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i
x
BREAKING NEWS

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me Ramën në Sofje, Shqipëria ka probleme me...

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me
x

Sport

Vjen ndryshimi i papritur, Mbappe “tradhton” Perez, njofton sot rinovimin me PSG

Vjen ndryshimi i papritur, Mbappe “tradhton” Perez, njofton sot

Kylian Mbappe do të rinovojë kontratën e tij me PSG, vendimi tashmë është marrë dhe pritet të bëhet publik pas sfidës kundër Metz, ku francezët do të festojnë edhe titullin kampion në Ligue 1, të paktën për këtë është e sigurt Sky Sport.

Mbappe kishte një akord verbal me presidentin e Real Madrid, Florentino Perez, dukej gjithçka e mbyllur me sulmuesin që do të realizonte ëndrrën e tij, për të veshur fanellën e bardhë.

Mbappe
Mbappe

Në më shumë se një herë kjo marrëveshje dukej e mbyllur por në fund Mbappe ka “tribluar” Real Madrid duke zgjedhur të vijojë karrierën e tij në Paris